• so01
  • so02
  • so03
  • bannerT-2
  • bannerT-3-1
  • bannerT-1

Mirë se vini në botën e shpejtësisë & ​​Performance

Dyqan kategoritë tona të lartë dhe të zbuloni të gjithë ne duhet të ofrojmë

Shanghai KUKI Industry Co, Ltd, është një profesionist Seamless makineri veshje dhe damar Tape prodhues majoring në inovative, produing dhe marketing.Uorbrand "KUKI" makinë përfshin makine seamless të brendshme, ngrohjes ngutshme makine, hot esam e ajrit nënshkrimin makine, makine hidraulike për shtyp, tejzanor seamless machine.Also "KUKI" kasetë tonë markë damar përfshin Pu, TPU, adhesiv Tape.

rreth nesh
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !