• so01
  • so02
  • so03
  • bannerT-3-1
  • 1
  • 3
  • 2

Mirë se vini në botën e shpejtësisë & ​​Performance

Dyqan kategoritë tona të lartë dhe të zbuloni të gjithë ne duhet të ofrojmë

DONGGUAN POWER GARMENT MACHINERY CO., LTD is a professional Seamless garment machinery and Seam Tape manufacturer majoring in innovating,produing and marketing.Uorbrand”KUKI” machine includes seamless underwear machine,heat pressing machine,hot air esam sealing machine,Hydraulic press machine,ultrasonic seamless machine.Also,our “KUKI” Brand seam tape includes Pu,TPU,aDHESIV Tape.

rreth nesh
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !