• so01
  • so02
  • so03

Rreth nesh

Shanghai KUKI Industry Co, Ltd, është një profesionist Seamless makineri veshje dhe damar Tape prodhues majoring në inovative, produing dhe marketing.Uorbrand "KUKI" makinë përfshin makine seamless të brendshme, ngrohjes ngutshme makine, hot esam e ajrit nënshkrimin makine, makine hidraulike për shtyp, tejzanor seamless machine.Also "KUKI" kasetë tonë markë damar përfshin Pu, TPU, adhesiv Tape.

Prodhimet tona janë të aplikohen gjerësisht në: brendshme seamless, çorape seamless, këpucë lidhjes, rroba banje, këmishë sportive, SKIWEARS, sportswears natyrë, veshje ushtarake funksionale, çadra, çanta waterpoof, dorashka papërshkueshëm nga uji, raincoats, mbulon automjeteve, chothing mjekësore mbrojtëse dhe ohter functionalclothing ose produkteve të përafërta.

Ne gjithmonë rrinë në politikën e teknologji të shkëlqyera me perferct mjeshtëri, dhe krijuar një rrjet të shërbimit të përsosur duke ndërtuar long.term dhe marrëdhënie friednly me klientët nga southAsian, Amerika e Jugut dhe rajonet e Paqësorit dhe Easr.In Middle theface të tendencave të reja të bashkëpunimit ndërkombëtar , ne do të përqëndrohet në konkurrencën tonë kryesor për të ofruar makinat më të mira dhe të shërbimit për klientët si always.Also, ne do të përpiqemi për t'u bërë modernizimin e ndërmarrjeve në tregun ndërkombëtar.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !