• so01
 • so02
 • so03

K-C102 tejzanor pikë saldim ri-inforce machine

Përshkrim i shkurtër:

Me 20K tejzanor frekuencë, makinë mund të në bazë të ndryshme gojën style bërë saldim, lart dhe poshtë kontrollit motorike ashensor, Operacioni më i lehtë me gjysmë automatike që punon përforcues të çelikut kushtet speciale, të ngurta dhe të qëndrueshme.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: shanghai/shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Me 20K tejzanor frekuencë, makinë mund të në bazë të ndryshme gojën style bërë saldim, lart dhe poshtë kontrollit motorike ashensor, Operacioni më i lehtë me gjysmë automatike që punon përforcues të çelikut kushtet speciale, të ngurta dhe të qëndrueshme.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !