• so01
 • so02
 • so03

K16-01 style Roller ngjitëse nxehtë shkrihet film kasetë në pëlhurë me pëlhurë anë zvogëlimin makinë

Përshkrim i shkurtër:

Upper dhe rul poshtë rregullojë norma shpejtësi veç e veç sipas tkurrje të ndryshme të rrobave, 10 artikuj tkurrje programet e kujtesës mund të ruhen. defekt ajrit të nxehtë mund të jetë rregulluar temperaturën dhe të rregullojë ajrit të nxehtë defekt të fortë apo të vogël temperatura e ngrohjes udhëzues kasetë mund të jenë të rregulluar në bazë të ndryshme film të nxehtë shkrirë një makinë rul për shumë lloje të stileve të lidhjes, edhe 3D forma (si gota shkumë) ose stil tjetër kurbë veshje, ekran me prekje për parametrat me kontrollin diferenciale, ekran me prekje për të pa ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: shanghai/shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Upper dhe rul poshtë rregullojë norma shpejtësi veç e veç sipas tkurrje të ndryshme të rrobave, 10 artikuj tkurrje programet e kujtesës mund të ruhen.

  defekt ajrit të nxehtë mund të jetë rregulluar temperaturën dhe të rregullojë ajrit të nxehtë defekt i fortë apo i vogël

  temperatura e ngrohjes udhëzues kasetë mund të jenë të rregulluar në bazë të ndryshme të nxehtë film shkrihet

  Ajo një makinë rul për shumë lloje të stileve të lidhjes, edhe 3D forma (si gota shkumë) apo tjetër veshje stil kurbë, ekran me prekje për parametrat me kontrollin diferenciale, ekran me prekje për përcaktimin e parametrave të kujtesës. Gamë të gjerë të aksesorëve.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !