• so01
 • so02
 • so03

style K16-03 Belt ngjitëse nxehtë shkrihet film kasetë në pëlhurë me pëlhurë anë zvogëlimin makinë

Përshkrim i shkurtër:

Makinë me fushë të gjatë dëgjimore bord me rrip para të prodhimit mund të para-ngrohje 4 sistemet e ngrohjes dizajn (zona Heating duke përdorur materiale të veçantë bakrit edhe pauzë do të mbajë ngrohje) e sipërme dhe poshtë Brez rregullojë normën e shpejtësisë veç e veç sipas tkurrje të ndryshme të rrobave, 10 artikuj tkurrje programe kujtesës mund të ruhen. Presioni i rregulluar i zonës bordit rrip sipas stilit pëlhurë defekt ndryshme ajrit të nxehtë mund të jetë rregulluar temperaturën dhe të rregullojë ajrit të nxehtë defekt udhëzues të fortë apo të vogël kasetë Heating ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: shanghai/shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Makinë me zonën e dëgjimit bordit të gjatë me rrip përpara se prodhimi mund të para-ngrohje

  4 sistemet e ngrohjes dizajn (zona Heating duke përdorur materiale të veçantë bakrit edhe pauzë do të mbajë ngrohje)

  Upper poshtë Brez rregullojë normën e shpejtësisë veç e veç sipas tkurrje të ndryshme të rrobave,

  10 artikuj tkurrje programet e kujtesës mund të ruhen.

  Presioni i rregulluar i zonës bordit rrip sipas stil të ndryshme pëlhurë

  defekt ajrit të nxehtë mund të jetë rregulluar temperaturën dhe të rregullojë ajrit të nxehtë defekt i fortë apo i vogël

  temperatura e ngrohjes udhëzues kasetë mund të jenë të rregulluar në bazë të ndryshme të nxehtë film shkrihet

  Ajo një makinë rrip për prodhimin efekt të lartë, zakonisht duke përdorur për sportive dhe të brendshme të aplikojnë kasetë ose Hemming rrip.

  Më 5 m / minuta

  për parametrat me kontrollin diferenciale, ekran me prekje për përcaktimin e parametrave të kujtesës. Gamë të gjerë të aksesorëve.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !